דן גלאי

דן גלאי

יו``ר סיגמא
פרופ' דן גלאי הוא מומחה בעל שם עולמי למימון, הנדסה פיננסית וניהול סיכונים. עד 2012 שימש כדיקאן בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית בירושלים. במהלך השנים שימש פרופ' גלאי כמרצה באוניברסיטת שיקגו, אוניברסיטת ברקלי, UCLA, NYU ו-INSEAD בצרפת. גלאי זכה בפרס פומרנץ מטעם בורסת הנגזרות של שיקגו לאחר שפיתח מכשירים פיננסיים ובכלל זה כלים למסחר באופציות.

דן הקים את סיגמא בשנת 1992 ומשמש כיו"ר בית ההשקעות.

עזרא עטר

עזרא עטר

סגן יו``ר סיגמא
עזרא עטר הוא מעמודי התווך של שוק ההון הישראלי. ניהל בעבר את קרנות הנאמנות של בנק הפועלים ואת סולומון בית השקעות, שהגיע להיקף פעילות של מיליארדי שקלים תחת הנהגתו והפך לפלטפורמה עליה הוקם בית ההשקעות פריזמה. לימים עבר לנהל את חברת הגמל של פריזמה.

עזרא מכהן כסגן יו"ר סיגמא מאז 2009.

אלברטו גרפונקל

אלברטו גרפונקל

נציג Andbank
אלברטו גרפונקל בעל ניסיון רב שנים בתחום הבנקאות. כיהן בתפקידים בכירים בתחום הבנקאות בישראל ובעולם. שימש בעבר בתפקידים שונים בפעילות הבינלאומית של בנק הפועלים במשך 32 שנה, ובין היתר ניהל את פעילויות הבנק בארה"ב ובשווייץ.

אלברטו מכהן כנציג ויועץ ל Andbank מאז 2012.

יאיר שני

יאיר שני

מנכ``ל בית ההשקעות
יאיר שני הוא מבכירי שוק ההון בישראל ומכהן כמנכ"ל פעילויות ניהול התיקים וקרנות הנאמנות של סיגמא. יאיר, מומחה להשקעות ושיווק, הוא בעל ותק של כ-20 שנה בשוק ההון, במסגרתן שימש בין היתר כסמנכ"ל השקעות IBI קרנות נאמנות, סמנכ"ל ההשקעות של קבוצת דש ומנכ"ל משותף בחברת קרנות הנאמנות של ד"ש.
רן רובינשטיין

רן רובינשטיין

מנכ``ל Sigma WM
רן רובינשטיין מומחה בתחום Wealth management ועולמות הפימלי אופיס. כיהן בעבר בתפקידים בכירים בבנק ההשקעות השווייצרי UBS. בשנים האחרונות ניהל את מחלקת תאגידים ולקוחות פרימיום ב-UBS. לפני כן מילא מגוון תפקידים בבית ההשקעות כלל פיננסים בטוחה, כולל ניהול מחלקת השקעות ללקוחות תאגידיים ופרימיום.
  • שם הסוכן המפנה