מימין יאיר שני אלברטו גרפונקל ועמיר ליבוביץ צילמה נאוה טרסי
מימין יאיר שני אלברטו גרפונקל ועמיר ליבוביץ צילום נאוה טרסי

Andbank ו-Clarity Capital חתמו על הסכם למיזוג הפעילויות של סיגמא בית השקעות עם Clarity Capital החברה החדשה תהיה בבעלות משותפת של שתי הקבוצות

תל אביב, אנדורה – 25 במאי 2022, Andbank, המתמחה בבנקאות פרטית, ו-Clarity Capital Group קבוצה גלובלית לניהול נכסים, חתמו היום על הסכם למיזוג הפעילויות של סיגמא בית השקעות עם Clarity Capital. החברה החדשה תהיה בבעלות משותפת של שתי הקבוצות. ההסכם כפוף לאישור רגולטורי באנדורה ובישראל.

Clarity Capital וסיגמא בית השקעות מציעות שירותים פיננסיים משלימים. בעוד ש-Clarity Capital מתמחה בניהול עושר והשקעות אלטרנטיביות, סיגמא בית השקעות, הנמצאת בבעלות של Andbank, מתמחה במתן שירותים פיננסים מגוונים. מיזוג עסקיהם של החברות ייצור שחקן משמעותי חדש בתעשיית ניהול הנכסים הישראלית.

קרלוס אסו, מנכ"ל Andbank אמר: "אנחנו רואים בישראל שוק אסטרטגי המתחזק מבחינה פיננסית במהלך השנים האחרונות. Andbank רוצה להמשיך להעמיק את טביעת רגלו בשוק המקומי ולהרחיב בו את פעילותו. אנו שמחים על השותפות הנכונה והמתאימה עבורנו עם Clarity Capital ומצפים להזדמנויות שהמיזוג יביא עימו".

אלברטו גרפונקל, יו"ר בית ההשקעות סיגמא אמר: "סיגמא בית השקעות צמח בצורה משמעותית במהלך השנים האחרונות וחיזק את מעמדנו בישראל. במסענו האסטרטגי להגביר את המומנטום הזה, מצאנו את קבוצת Clarity Capital כאחת מחברות ההשקעות הטובות בישראל והשותפה הטובה ביותר עבורנו. שילוב השירותים והיכולות המשלימים של סיגמא בית השקעות ושל Clarity Capital ייצור פלטפורמת השקעות מקיפה ללקוחותינו, שתעניק פתרונות ושירותים ברמה הגבוהה ביותר."

עמיר ליבוביץ, מנכ"ל Clarity Capital אמר: "אנו מאוד נרגשים מהמיזוג עליו אנו מכריזים היום. איחוד כוחות עם Andbank – שחקן מבוסס ובעל מסורת ארוכת השנים, יאפשר לנו למנף את היכולות הייחודיות של Clarity Capital כדי לספק ערך יוצא דופן ללקוחותינו, מהסוג שרואים רק בבנקים פרטיים באירופה".

Clarity Capital תמשיך לנהל את פעילות ניהול העושר של הקבוצה, תוך ניצול יתרונות מיזוג זה.

את המיזוג ליוו משרדי עורכי הדין ERM והרצוג פוקס נאמן.

ניהול תיקים
סיגמא פרימיום
קרנות נאמנות
תכנון פיננסי ופנסיוני
השקעות אלטרנטיביות