סיגמא מקבוצת Andbank

סיגמא מקבוצת Andbank ,בית ההשקעות הבינלאומי הראשון בישראל, הוא גוף ייחודי בנוף שוק ההון הישראלי, המהווה חלק מבית השקעות גלובלי הפועל ב-11 מדינות.

גלובליות זו מציבה את סיגמא כגוף מוביל בנוכחות בשווקים זרים ובאה לידי ביטוי בקבלת אנליזה והזדמנויות השקעה ברמה הלוקאלית ובחשיפה למוצרים ולפתרונות השקעה ייחודיים.

בית ההשקעות סיגמא מייצג תרבות עסקית ייחודית של 80 שנות בנקאות פרטית וניהול השקעות של קבוצת Andbank הבינלאומית, לצד חלוציות ביכולת ניהול הסיכונים של בית ההשקעות המקומי בהובלתו של פרופ' דן גלאי, מומחה עולמי בתחומי מימון והשקעות.

סיגמא מעמיד לרשות לקוחותיו מערך פתרונות הוליסטי ייחודי, הכולל ניהול תיקים וקרנות נאמנות, חיסכון פנסיוני, שירותי wealth management מתקדמים והשקעות אלטרנטיביות, והכל עם גישה לשווקים בינלאומיים ולאנשי מקצוע מהמעלה הראשונה הממוקמים בפועל בשווקים האלה, הבא לידי לביטוי במומחיות, יכולות מחקר עצמאיות מרשימות, הצעות ערך ואסטרטגיות השקעה.

אודות קבוצת Andbank

Andbank היא מקבוצות הבנקאות הפרטית הגלובליות הבולטות ביותר בעולם ה-Wealth management והיא מובילה עולמית ופורצת דרך בתחום העברת הון בין דורי.

לחברה ניסיון של יותר מ-80 שנים בתעשיית הפיננסים ומנהלת היקף נכסים של יותר מ-25 מיליארד דולר. הקבוצה מתמחה ביצירת ערך והגנה על נכסים ונחשבת לקבוצת השקעות שהגדירה מחדש את הקריטריונים לרווחיות ומצוינות בענף.

ל-Andbank יש נוכחות ב-11 מדינות ושיעור הלימות הון מהגבוהים בתעשייה. החברה מצטיינת ביכולת אנליזה ומחקר בשווקים המקומיים, ובייזום פתרונות השקעה מתקדמים למשקיעים. Andbank מצטיינת בשירות ללא פשרות, תפיסה סולידית וכמובן דיסקרטיות מוחלטת.

לפרטים נוספים: www.andbank.com

  • שם הסוכן המפנה
ניהול תיקים
סיגמא פרימיום
קרנות נאמנות
תכנון פיננסי ופנסיוני
Wealth Management
השקעות אלטרנטיביות